instagram

neděle 18. září 2016

SURPRISES ♥


Ahoj všichni! Dneska bych se s vámi chtěla podělit s pár fotkami posbíranými za posledních pár dnů. Jak jsme si mohli všimnout, léto nám definitivně skončilo a brzy tu bude podzim. Léto mám ze všech období nejradši, ale podzim má také něco do sebe :) Nejlepší na něm je, když přijdete domů zmrzlí na kost, uvaříte si čaj nebo kafe, lehnete si do vyhřáté postele a koukáte na nějaký film či oblíbený seriál. To už je jen pár kroků k Vánocům, což je pro mě nejkouzelnější čas roku. Včera jsem už v obchodě viděla vánoční figurky a adventní kalendáře, což si myslím, že je celkem brzo, ale aspoň se máme na co těšit. 

Holka je vždycky šťastná, když dostane květiny ♥
Banánové lívanečky. Chcete recept?

Zasloužená pizza po plavání :3Kvalita hrozná, ale je se Sebastianem, a to je hlavní :DKdyž vaříme my :D Tentokrát tortilla s kuřecím masíčkem :)

Dárečky od kamarádky a čokoládka zmizla rychlostí světla :D


Čau Brno!

Starbucksová královna :DCesta na Špilberk, aneb když vám je hrozné a jste protivní i sami sobě :D

A takhle to dopadá když dorazíte k přítelovi na byt a dvě minuty nato mu usnete v náručí :D

Další dávka energie


Dort pro bráchu k narozkám :3


Na večeři :) Přítel měl 20. narozeniny a zároveň jsme včera měli dvouleté výročí od poznání, takže rozhodně bylo co slavit :)

Nejoblíbenější mojito ♥

A špagety s kuřecím masem a špenátemKdyž se v sobotu ráno probudíte, zjistíte že druhá polovina postele vedle vás je prázdná a najednou uvidíte lísteček s přáním dobrého rána a se vzkazem, že je za chvíli zpátky a že vás miluje ♥ Pak slyšíte, jak přijíždí auto, odemykání dvěří a najednou se vám u postele objeví miláček a růžemi vaší oblíbené barvy ♥ Nemůžu být šťastnější :)

2 komentáře:

Děkuji za každý komentář! Přeji hezký den ;)