instagram

neděle 3. ledna 2016

2k16

Ahoj! :)
Jak jste si užili vánoce? Já tedy parádně! Na Štědrý den jsem se opravdu nenudila. Dopoledne jsme šli s našima na procházku, odpoledne na procházku číslo dvě a než jsme se nadáli, byl tady večer. Celá rodina jí poctivě kapra, na Štědrý den neexistují výjimky :D Potom jsme se odebrali ke stromečku, kde na nás čekala jako každý rok hromada dárků. Jen tak ve zkratce jsem dostala nádherý srdíčkový župan, ve kterém právě teď sedím a píšu tenhle článek, nové pyžamo, nějaké ty sprcháče, voňavky, tričko s nápisem Just chill. It´s friday. Smutné je, že ho budu moct nosit jen v pátek :D Dále sukýnku, tričko s dalším nápisem (be in love with you life), nějaké to spodní prádlo, srdíčkové povlečení, dvě knížky od Johna Greena a mnoho dalšího :D V neděli jsme se viděli s přítelem a také jsme si předali dárky :) Já jsem od něho dostala roztomiloučkého medvídka a náramek podobný Pandoře. Pandora byla asi můj nejvytouženější dárek, ale bohužel :( Budu si muset někdy udělat radost sama :D 
V úterý jsme byli s miláčkem na bazénu a moc jsme si to užili :) Až na smutný konec, kdy mi nešla otevřít skříňka a museli jsme čekat asi dvacet minut, než nám ti přišel někdo otevřít. Já mám na tohle opravdu štěstí, už se mi to stalo asi potřetí :D
Jak jste oslavili příchod nového roku? Já jsem si šla s miláčkem zabruslit a parádně jsme se vyblbli :D Potom jsme se u něj doma, kde jsem už taky skoro jako doma, dívali na pohádku Lotrando a Zubejda, popíjeli jsme vínečko (mimochodem, už nikdy mu nekupuju víno k narozkám :D Jemu jako znalci vína se totiž nikdo nezavděčí :D) a kolem jedenácté jsme si sepsali předsevzetí. Nejsou to klasická předsevzetí, ale spíš věci, které jsem dělala minulý rok a chci v nich pokračovat nebo se v daném oboru zlepšit.
Rok 2015 bych zhodnotila jako průměrný. Nic převratného, co by mi kompletně změnilo život, se nestalo, ale i tak jsem spokojená. Na začátku roku jsem se potýkala se záchvatovým přejídáním. Nebyla to úplně nejhorší verze, ale snědla jsem, na co jsem přišla a následovaly obrovské výčitky. Další den jsem si říkala, že dnes už vážně zdravě, ale večer zase. Nevím, co bylo příčinou, ale podařilo se mi vyléčit celkem rychle.
Také jsem byla se školou na lyžáku a ráda bych si to někdy zopakovala. V létě jsem se nenudila a byla jsem rovnou na třech dovolených - dvě s rodiči a jedna s přítelem :) Začátek nového školního roku byl po dvou měsících nicnedělání hotový očistec, ale s pravidelnými dávkami kofeinu se to dalo zvládnout.
Tento měsíc jsme také oslavili roční výročí s přítelem ♥ Divím se, že to se mnou tak vydržel a doufám, že takových roků bude ještě mnohem víc!
Ke konci září jsem jela se školou na jazykový pobyt do Anglie. I když cesta byla dlouhá, náramně jsme si to užili a nevyspání z autobusu jsem musela zachránit velkým kafem z Costy s červeným kelímkem. Návštěvy Starbucks taky proběhl a zrovna jsme narazili na krásné podzimní kelímky. Trendem minulého roku nejspíš bylo "vyfoť se v listí s converskama a kelímkem s listím". Co o to, conversky mám, ale vysoké a ty už jsou sto let za opicema. Takže si musím co nejdřív pořídit nízké, nebo budu chycena módní policií.
Celý podzim se nesl v duchu přijeď ze školy co nejpozději, aby ses nestihla naučit a dostala co nejhorší známku. V matice jsem byla po celou základku nejlepší z celé třídy, ale s nástupem na gympl se to postupně zhoršuje. Jediné, co mi jde, jsou snad jen angličtina a němčina. A úroveň mám stejně jen B2 :( Fňuk :´(
A máme tady nový rok. Doufám, že bude stejně super, jako ten předešlý. A vám také přeji hodně úspěchů a ať se vám podaří cokoli, na co sáhnete :)
P.S.: Plánuju si v nejbližší době pořídit nový mobil, protože starý už mi dosluhuje a hlavně má ty nejhorší vlastnosti, které můžete od mobilu s androidem očekávat :D Malá baterka, malá paměť RAM atd. Přemýšlím o Lenovu vibe p1m, hlavně kvůli obří baterce, má také větší celkovou paměť, jen foťák je stejný jako u současného, ale s tím jsem spokojená. Jaké máte vy zkušenosti s mobily? Chvíli jsem přemýšlela i o iPhonu, ale vzhledem k tomu, že si tenhle rok budu kupovat ještě tablet, tak bych asi nevycházela s penězi :D 
2 komentáře:

  1. Krásne fotky, milujem tvoje články! :)

    btw. pozývam ťa na môj blog, kde prebieha novoročná súťaž :)
    GIVEAWAY U MŇA NA BLOGU | PARFÉM CHLOÉ

    OdpovědětVymazat
  2. To jídlo! Hned bych to snědla :D A tobě to na fotkách taky sluší :) Vidím, že sis Vánoce krásně užila :) To je dobřě :) Já si Vánoce taky náramně užila :) U nás také jí poctivě celá rodina kapra, ale mě chutná, takže mi to nevadí :) Celý rok se na něj vždy těším :D A Už jsi přečetla tu knížku? Je dobrá? :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! Přeji hezký den ;)